Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konference 14.5.2010

15. 5. 2010

Vzhledem k přímo katastrofálnímu počasí musel být dnešní plánovaný zápas pro nezpůsobilý terén i počasí zrušen. Terén v Sokolovně byl ale v pořádku a tak se hrstka nejvěrnějších sešla alespoň na konferenci.

 

Pánové Osvald, Košč, Konetzny, Bogumský a Sebera pak spolu sledovali ostudnou prohru slovenských hokejistů s Dánskem a se slzou v oku vzpomínali na podobný debakl mužstva starších minulý pátek.

 

Dnešní konference byla také organizační ve vztahu k připravovanému mezinárodnímu zápasu starých pánů proti Záblatí u Trenčína. Dolaďovali jsme sestavu, obvolávali hráče, rušili připravené rodinné dovolené i oslavy výročí sňatku, odkládali operace. Fotbal je fotbal.

 

V průběhu večera přijal Pavel Konetzný nelehký závazek, že do 3. září upraví svou váhu na cílových 102 kg. Následně byl odbornou komisí zvážen na hospodské váze a bylo zjištěno, že jeho současná hmotnost je 116 kg (plus-minus 2 kg, šlo přece jen o hospodskou váhu). Cílová prémie za splnění závazku byla stanovena na 3 litry kvalitní slivovice. V případě nesplnění předá stejné množství Pavel na pozápasové konferenci 3.9. 2010.

 

Ivo, nadšený závazkovou činností a lá 50. léta minulého století, zvažoval přijetí závazku, že přestane kouřit. Neměl ale dokouřenou krabičku a tak si vzal týden na rozmýšlenou.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář