Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. zápas 2.7. 2010

5. 7. 2010

 

Dnešní zápas a především pozápasová konference byly poznamenány víkendovým výjezdem na zápas v Trenčíně. Někteří hráči doléčovali zranění a raději dnes vynechali úplně, někteří se šetřili a někteří hrají, jako by se šetřili pořád. Došlo i na zkrácení hrací doby, rozsahu pozápasové konference a nakonec i tohoto zápisu.

 

Teplota jak na Makarské riviéře, vzduch se ani nehnul.

 

Mladí využili menšího počtu hráčů a propašovali do sestavy starších Pavelka. Pro jistotu.

 

Nakonec to ale vypadalo, že naopak starší propašovali do sestavy mladších Vlastíka, který zavěsil nekompromisní gól. Akorát že vlastní.

 

K vidění byl také málo vídaný gól hlavou v podání Marcela. V průběhu zápasu k němu přidal ještě další dva, se všemi z toho plynoucími důsledky.

 

Láďa hrál s malíčkem v ortéze, ale odmítl ostatním přiznat, kam ho strkal. Péťa ukázal ostatním puchýř uprostřed dlaně - asi si hrál s "vuvuzelou".

 

Pozápasová konference byla nevídaně krátká, vzhledem k tomu, že odjezd na Slovensko byl plánován na 5:00 ráno. Mimo několika piv na žízeň jsme si dali pouze jednoho panáka na zdraví Pepíka, který měl krátce po operaci srdce a to je každý přípitek na zdraví dobrý. Pepík sklidil alespoň na dálku potlesk ve stoje. Být tam Kovář, určitě by se zpívala hymna.

Pak už stojí za zmínku jen telefonát Pavelka své ženě, ve kterém ji informoval, že se zranil vpravo od pravé koule a že dnes dorazí fakt brzo. Aby neutrpěla šok.

 

 

Výsledek zápasu:    4:3  pro mladší

 

 

 

Celkový stav:           4:3 pro mladší

Celkové skóre:      74:63 pro mladší

  

 

Soupiska starších:  KonetznyKaliský, Osvald, Bužek, Noga, Nadkanský

Soupiska mladších: Košč, Pražan, Plachetka, Brak, Pekař, Ehrenberger

 

 

  Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář