Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. zápas 18.6.2010

19. 6. 2010

 

Osmý zápas jsme odehráli za ideálního počasí na slušném domácím trávníku. Taky v klidné atmosféře, protože vedení Slovanu se jako třetí fotbalový klub v Evropě (po Borussii Dortmund a Slávii Praha) rozhodlo zakázat ve svém areálu používání vuvuzel.  Zakázat mečení kozy pana Vrábla se prosadit nepodařilo, ale aspoň nás letos ještě nevykouřil.

 

Marodka v mužstvu mladších vyvolala optimistický úsměv na tvářích starších. Rosťa s ortézou na kotníku měl dnes pouze funkci vedoucího přenosového vozu a celý zápas natočil na video. Ivo s problémy s pravým kolenem zápas odkulhal v bráně.

 

Úsměv na tváři starších s rostoucím počtem obdržených gólů postupně zamrzal a ukazatel skóre se zastavil až na 8:2. Úspěšně se rozstřílel Jenda. Zavěsil 4 banány a přidal jednu tyčku.

 

Jirka už klasicky „zahrál na housle“. Dnes ale nebyl v bráně, takže bez větších následků.

 

Pavelek obvinil Jarka, že své trenérské manýry s mladší přípravkou Slavoje Rychvald přenáší i do zápasů starých pánů. Věkově jsou tyhle dvě skupiny diametrálně vzdálené, duševně zase tak moc ne.

 

Na konferenci bylo živo. Několikrát překvapil Pepa, který si nečekaně objednal pivo. Dnes měl zajištěný odvoz a tak se odvázal. Jeho dcera, přítomná na konferenci a znalá okolností, upozornila na možné důsledky. Nebrali jsme ji vážně. Ale jen dočasně. Pepa postupně nabral formu a nejdříve se dnešní neúspěch starších snažil vysvětlit tím, že měli trému z přítomnosti videokamery. Po 3. pivu a 2. panáku už brečel do nabídnutého papírového brousku.

O něco později se asi vžil do role psa, protože říkal, že má chuť nahánět fenky…

 

Jako známý labužník a čokoládový odborník všem nabízel čokoládu. Většina kamarádů ale měla vypito pár piv a odmítli to míchat.

 

V hodnocení probíhajícího mistrovství světa jsme došli, mimo jiné, k závěru, že Nigerijskou reprezentaci tvoří atleti bez deka tuku navíc. Ze starých pánů tohle srovnání snesou jen Rosťa a Pavelek.

 

Návštěva Pavelkovy manželky na konferenci už nikoho nepřekvapila. Tvrdila, že přijela pro jeho špinavý dres. Přibrat prádlo ostatních ale odmítla a tak jsme pojali určité podezření o kontrolní činnosti.

 

Jendovi neuniklo aktuální jméno v kalendáři, čímž umožnil Milanovi koupit panáky.

 

 

Výsledek zápasu:    8:2  pro mladší

 

 

Celkový stav:           3:3

Celkové skóre:      70:60 pro mladší

  

 

Soupiska starších:  Nadkanský, Kaliský, Bogumský, Osvald, , Bužek, Noga 

Soupiska mladších: Košč, Sebera,  Konetzny, Pražan, Václavík, Krul

 

 

  Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář