Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. zápas 7.5.2010

10. 5. 2010

 

Tentokrát odehráli staří páni zápas v azylu, na školním hřišti v Rychvaldě. Důvodem nebyly, na rozdíl od Bohemians Praha, problémy s vyhřívaným trávníkem a nedostatkem parkovacích míst, ale tragické počasí v uplynulých dnech. Lilo jako z konve a vzhledem k tomu, že se na víkend chystaly domácí zápasy všech tří oddílů Slovanu Záblatí, bylo třeba šetřit trávník.

 

To mladší dnes svého soupeře nešetřili vůbec.

 

Slabší účast způsobila věc dosud nevídanou: Bořík hrál za mladší. Což musel doma zatajit, protože hrozilo, že by po něm i manželka chtěla výkony jako před 20 lety. A navíc bez pozápasové konference.

 

Mirek se rozhodl, že se dnes s mlaďasama nebude mazlit a nechal padesátníka Boříka po ostrém souboji koulet se po tartanu.

 

A do třetice Bořík - účast mezi mladšíma mu ubrala několik let, nezměnila však jeho strach z hattricků. Tady na sobě ještě bude muset zapracovat. Vzorem mu může být Rosťa, který staví panáky každý týden.

 

Hrálo se bez břeven (Lumír neměl na autě nosič na kolo), což způsobilo několik sporných momentů. Všechny byly v pohodě vyřešeny. Mladší si tentokrát mohli dovolit být velkorysí.

 

Rosťa zavěsil 4 góly, čímž si upevnil vedení v tabulce střelců s 10 góly. Tolik vloni nedala většina starých pánů za celou sezónu. Asi zvýšíme poplatky za hattricky.

 

Petr oslavil narozeniny láhví slivovice s neznámým obsahem alkoholu. Ale asi ho tam bylo hodně, protože při odchodu zapomněl v hospodě tašku.

 

Pepa Kaliský po minulém ojedinělém alkoholickém úletu oznámil návrat ke Kofole.

 

 

 

Výsledek zápasu:  13:5 pro mladší 

Celkový stav:           2:0 pro mladší

Celkové skóre:      28:16 pro mladší

  

 

Soupiska starších:  Nadkanský, Kaliský, Bužek, Bakoš, Pawlas, Václavík 

Soupiska mladších: Košč, Brak, Pražan, Pekař, Bogumský, Macura

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera - tentokrát sepsáno z doslechu