Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. zápas 30.4.2010

1. 5. 2010

Tentokrát jsme se sešli v lichém počtu, takže starší měli převahu jednoho hráče. Navíc v sestavě mladších chyběl zraněný Jenda. Dnes jim to ale nebylo nic platné. Velký počet čarodějnic na tribuně vyprovokoval mladší hráče k neuvěřitelným výkonům. Starší to nijak neovlivnilo, čarodějnice mají doma.

 

Rosťa, pod přímým dohledem manželky, opět vsítil hattrick. Mohl si to dovolit, Bonatrans vyplácel prémie.

 

 Ivošův angličan z voleje by mohl soutěžit o gól měsíce, jenže dnes vyjímečně nedorazil kameraman TV Nova. Celou situaci si na radu Pepy dobře zapamatoval, pro tenhle rok má vybráno...

 

První gól v bráně mladších se ocitnul už tradičně po houslích Jirky. Ještě dva takové góly a zapíšeme ho na ostravskou filharmonii.

 

Na druhé straně zavěsil dva kousky Bořík, přestože poprvé od základní školy nastoupil v plátěnkách. Na třetí nenašel odvahu a raději ve vyložené šanci nahrál Pepovi. 

 

Jenda byl z nepřítomnosti na hřišti tak zmatený, že do kabiny přinesl sparťanskou šálu. Na dotaz, jestli ji vezme s sebou i v neděli na Bazaly neodpověděl.

 

Pavel dal dva góly, jeden dokonce hlavou. Na hattrick čekal posledních deset minut na brankové čáře soupeře - styl a la Buroš. Když už ale konečně přišla nahrávka, ohrozil akorát stromy za hřištěm. Tolik se na zaplacení hattricku těšil...

 

Na pozápasové konferenci nejdříve Pavel přednesl požadavek své ženy na sdělení hesla pro přístup na webové stránky starých pánů, aby mohla zapisovat Pavlovy příchody ve 4 ráno. Požadavek neprošel, bylo doporučeno, aby své připomínky sdělovala osobně na pozápasových konferencích.

 

Oficiálně byl schválen a následně slivovicí potvrzen přestup Marcela Pekaře mezi staré pány.

 

V průběhu večera se dostavil i Pepa Ďurkáč a donesl nový pohár pro nejlepšího střelce, který byl slavnostně předán Lumírovi. Následně byl naplněn a vypit. Lumír s Rosťou ještě oslavili narozeniny a Rosťa i hattrick.

 

Objevily se i diskriminační poznámky ke dvěma osamělým kuřáků. Není frajeřina běhat hodinu a půl po hříšti, když nekouříš.....

 

Po 22. hodině překvapil Jenda, když chtěl řešit silvestrovský program na letošní rok. Možná trochu předčasné...

 

Jak z předchozích řádků vyplývá, večer to byl náročný....

 

Fotografie ze zápasu i konference najdete ve fotogalerii.

 

 

Výsledek zápasu:  8:4 pro mladší 

Celkový stav: 1:0 pro mladší

Celkové skóre: 15:11 pro mladší

  

 

Soupiska starších:  Nadkanský, Macura, Kaliský, Bužek, Bakoš, Bogumský, Pawlas, Ehrenberger 

Soupiska mladších: Sebera, Brak, Konetzný, Pražan, Pekař , Václavík, Krul

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář