Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. zápas 29. 10. 2010

 

 

 

 

Počasí si to zřejmě rozmyslelo a rozhodlo se příchod zimy zatím odložit. Anebo Lumír v nové funkci získal nové známosti a počasí zařídil přes telefon. V tom případě, Lumíre, ještě dva pátky, jo?

 

Scházeli jsme se sice jako poslanci v parlamentu, ale nakonec ve slušném počtu 12 skvělých borců. Nepřišlo několik mladších, takže se věkový průměr posunul přes 51 let a Bořík se výjimečně a ke svému překvapení dostal do sestavy mladších.

 

Pořád je ale asi duševně spjatý se staršími, protože dnes nedal gól, zatímco z dosavadních 22 zápasů v 19 góly dával.

 

Mladší dnes byli v možná nejsilnější sestavě a do stavu 2:0 to vypadalo na jednoznačný průběh zápasu. Jenže pak se všechno změnilo a mladší se nestačili divit. Začaly tahanice o vedení, což silně rozrušilo Jendu, který měl dnes připomínky úplně ke všemu, co se na hřišti dělo. Prakticky nebylo možné udělat cokoliv, aby trenér nenašel zásadní a neodpustitelnou chybu. Byl tak rozzuřený, že to podle výrazu obličeje vypadalo, že žere syrové maso.

 

To ke konci neunesl Pepa, udělil si červenou kartu a odešel předčasně z hřiště. A nutno říct, že byl taky kurevsky nasraný, protože když správcová viděla , jak se blíží ke kabinám, běžela raději schovat svého psa. Nerada by o něj přišla.

 

Zápas to byl nervózní a tak kromě 10 gólů do obou branek padly ještě 3 góly do velké brány na autové čáře. K hattricku se ale nikdo nepřihlásil.

 

Ke konci už byla taková tma, že na změnu skóre stačilo kopnout míč na soupeřovu bránu a zařvat „góóóóól“.

 

Hned po koupeli zmizel Pepík Kaliský……aby se s krátkým zpožděním, Rosťou, Tatrankou a Fidorkou objevil na pozápasové konferenci. Stabilní sestava.

 

Dorazil i Pavelek a Salo. Pavelek s novým mobilem. Starý ztratil při minulé tiskovce, takže mu dneska budeme držet palce. Nebaví nás pořád přepisovat seznam v paměti mobilu.

 

Ptal jsem se Rostě, jestli už má vytažené stehy. Pavel mě zkušeně informoval, že se stehy vytahují po 7 dnech. Což jsem okamžitě zpochybnil, protože mi manželka loni zašila kapsu na riflích a stehy dodneška nevytáhla. A už je to přes rok…

 

Po panáku švestek koupili za hattrick Pavel a za úspěch v komunálních volbách Lumír. Kroužkovali jsme ho na kandidátce jak skupina dobrovolných ornitologů.

 

Pomalu se schyluje k závěru sezóny. Po oficiálním ukončení 12.11. bude následovat více než 1 a půl měsíční pauza před zahájením zimní přípravy. Jsem zvědavý, jestli to staří páni tak dlouho vydrží. Tipuju to na nějaký vložený zápas.

 

 

 

 

Výsledek zápasu:    6:4  pro mladší

 Celkový stav:           13:11 pro mladší

Celkové skóre:      183:157 pro mladší

Soupiska starších:  Kaliský, Noga, Václavík, Nadkanský, Nadažy, Bužek

Soupiska mladších: Košč, Sebera, Bogumský, Macura, Plachetka, Ďurkáč

 

Autor článku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář