Jdi na obsah Jdi na menu
 


24. zápas 15.10.2010

16. 10. 2010

 

 

 

Babí léto je v háji, děda Mráz už v Rusku voskuje sáně, Santa Klaus za oceánem shání soby a naši regionální politici hlasy. Máme tu volby.

 

Jedenácti neohroženým starým pánům to ale bylo jedno a dorazili na tradiční fotbálek. Když Jenda viděl, v jaké se mladší scházejí sestavě, upozornil své přihlížející svěřence z řad žákovského mužstva, ať dneska ve Fortuně raději sázejí na někoho jiného.

 

Následně takticky využil přítomnosti trénujících starších žáků a nejstaršího z nich nominoval do mužstva mladších důchodců. A, jak se později ukázalo, tah to byl dobrý.

 

Počasí bylo ospalé, stejně jako hra. Běhalo se v odpočinkovém tempu, gólů padlo pomálu. Asi přichází zimní spánek. Zdálo se, že u některých hráčů navázal přímo na jarní únavu.

 

Dorazil i Lumír, poté co si ve svém volebním okrsku prověřil, že urny jsou dost velké na očekávané množství lístků s jeho jménem. A tak si z mužstva starších odnesl o tomto víkendu vítězství aspoň on. Jen jsme na kandidátce ČSSD zaznamenali jednu chybu. Lumír tam měl u svého jména uvedeno „nezávislý kandidát“. Jen zasvěcení ale věděli, že je závislý na DŇU CHLOPA a na kandidátce ve skutečnosti zastupuje staré pány.

 

Na hře už se začíná projevovat únava z celé sezóny. Dokonce i Bořík a Ofo upozornili, že za týden nepřijdou, protože si potřebují doléčit zranění. To rozhodilo Láďu a naznačil, že příště budou mít 3 brankáře.

 

Pepa Kaliský dostal dvoje housle. Dostal by asi i třetí, ale míč šel trošku výš...takže hudebně vzato dnes dostal dvoje housle a jedny rumba koule.

 

Mladší nakonec vyhráli 4:2, což představovalo na góly nejméně úrodný výsledek sezóny.

 

Pozápasová konference proběhla bez potvrzování hattricků. Dorazil i Pavelek, který si sice panáka dal, ale u vedlejšího stolu s místními děvčaty. Měl štěstí, že ho neviděla manželka ale současně smůlu, pokud si přečte tenhle zápis.

 

Zajímavý rozhovor na téma jestli po zásahu míčem více pálí mladý nebo starý pytel vedl Jenda s Pepou Kaliským. Oba mají své zkušenosti, Pepa dokonce čerstvé...ještě ho pálil...

 

Jenda oznámil, že se mu, stejně jako našim politikům v Bruselu, nepodařilo dojednat vhodné přístupové podmínky v restauraci Pod kaštany a tak zakončení sezóny nakonec provedeme v domácím prostředí Sokolovny.

 

Následně předložil účty z minulého roku a tak jsme všichni pochopili, proč je musí doma schovávat před manželkou....tohle by svému daňovému poradci neměl odvahu nepředložit žádný z nás...

 

Bylo dohodnuto, že po posledním zápase sezóny dáme krátkou rehabilitační pauzu a další zápas odehrajeme až na Silvestra dopoledne. Zimní přípravu potom zahájíme v sobotu 8.1. v Karviné v nafukovací hale v čase 17-18 hod.

 

Meteorologické vyhlídky nejsou nic moc, tak jen doufejme, že nebudeme sezónu dohrávat na sněhu.

 

 

 

 

Výsledek zápasu:    4:2  pro mladší

 Celkový stav:           12:10 pro mladší

Celkové skóre:      172:143 pro mladší

Soupiska starších:  Bogumský, Osvald, Macura, Kaliský, Noga, Nadkanský

Soupiska mladších: Košč, Sebera,  Ehrenberger, Pražan, Ďurkáč a bezejmenný žák

 

Autor článku: Ivo Sebera

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář