Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. zápas 27.8.2010

28. 8. 2010

Potřetí v sezóně jsme se sešli v lichém počtu, což znamenalo početní převahu starších. Jenže starší letos v početní převaze pokaždé prohráli a navíc dnes měli v mužstvu Lumíra, který už 3 měsíce nevyhrál. Ve Fortuně by na ně nevsadil ani Tonda Václavek.

Všechno ale bylo jinak. Mladší pálili jednu gólovku za druhou, Jirka v bráně si vykouzlil dva prakticky vlastní góly a tradičně obdržel dvoje housle, tentokrát jedny zepředu a druhé zezadu. Předvedl sice i několik dobrých brankářských zákroků, ale na vítězství to dnes nestačilo.

Lumír zlomil prokletí a navíc dnes poprvé vyhrál coby dědek.

Láďa se dnes představil v nové roli. Některé fauly byly jako okopírované od šíleného Řepky a když jsme ho postrašili žlutou kartou, chtěl nás všechny poplivat. Až když jsme ho upozornili, že mu po zápase vytvoříme na těle nějakou tetáž, aby byl kompletní, trochu se uklidnil.

Zápas jsme nakonec dohrávali v dešti a mladší už nenašli sílu výsledek zkorigovat.

Pozápasová konference měla, vzhledem k absenci hattricků, velmi klidný průběh. Pavelek byl tak zaskočený vítězstvím, že chtěl po Ofovi, ať mu zaplatí vyhrané pivo. Což by bylo v pořádku, kdyby to nebyl jeho spoluhráč.

Ivo upozornil Pavelka, že za týden proběhne veřejné vážení, na základě kterého bude vyhodnocen jeho dietní závazek, že shodí 14 kilo. Člověk nemusí být dietolog, aby poznal, že Pavelek neuspěl. Leda že by si do příštího týdne nechal amputovat nohu. V kyčli.

V zápětí se nám pokoušel vyhrožovat, že koupí špatnou slivovici. Pavle, nemusí být zrovna dvacetiletá, ale s bílýma hůlkama se fotbal hraje dost špatně.

Diskuse na konferenci připomínala černou kroniku plnou vlastních katastrofických zážitků nejen z fotbalu. Obzvláště některé Ofovy historky by mohl Troška okamžitě zfilmovat.

Jenda našel cestou z WC dvousetkorunu, ke které se vzápětí přihlásil Milan. Nálezné bylo jedinými dnes podávanými panáky slivovice.

Jenda po cca 6 pivu připustil, že mu v týmu trochu chybí Tonda Šabacký, ale že si umí najít náhradu (o tom nikdo nepochyboval) a že to zkusí nějak přežít.

Na závěr jsme se na základě požadavku nespokojených manželek, vyděšených obvodních lékařů a vyhrožujících zdravotních pojišťoven dohodli, že přehodnotíme švestkové potvrzování hattricků. Příští týden vybereme nejlepší inovativní návrh a zavedeme jej do našich oficiálních pravidel.

 

Výsledek zápasu:    7:5  pro starší

 

Celkový stav:           8:7 pro mladší

Celkové skóre:      133:116 pro mladší

Soupiska starších:  Bogumský, Osvald, Noga, Macura, Konetzny, Bužek

Soupiska mladších: Košč, Pekař, Sebera, Pražan, Brak

 

 

 

 Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář