Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. zápas 20.8.2010

Počasí vyšlo pro 16. zápas sezóny opět jako na objednávku. Sešlo se deset nedočkavých a nervózních hráčů. Nervózní byli hlavně z nejistoty, za které mužstvo dnes nastoupí Lumír. Ten od 28. května nevyhrál, přestože odehrál 4 zápasy za starší a 2 za mladší. Dnes své prokletí potvrdil. Asi má štěstí v lásce. Akorát že už s ním nechce nikdo hrát. Možná mu navrhneme funkci trenéra nebo rozhodčího.

Kromě 10 hrajících se sešli ještě 3 léčící se.

  • Pepa Kaliský, jehož kotník se sice od minulého týdne zlepšil, ale pořád má ještě více barev než pastelky pro první třídu
  • Peťa Nadkanský, který minulý týden podcenil zrádnost jednostopého vozidla
  • Pavel Plachetka, který se léčí bůhví z čeho, ale dorazil až na pozápasovou konferenci

A to ještě nastoupil nedoléčený Milan, který se poslední dobou potýká se zdravotními problémy podobně jako jeho jmenovec v Turecku.

 Hra měla tradičně vysoké tempo, které dnes zvládli především mladší. Starším chyběl jejich nejlepší střelec a zřejmě je nenahraditelný.

Rosťa potvrdil, že nejhezčí góly padají omylem. Hledal dlouhou nahrávkou z místa za vlastní branou Ivoše zapomenutého před prázdnou bránou soupeře, přičemž trefil míč tak nešikovně, že ten doletěl přímo do soupeřovy brány. Nabízelo se podotknout, že kdyby tohle chtěl, nikdy by se mu to nepovedlo. Jenže Rosťa byl dnes v životní formě a tak přidal ještě další skoro stejný gól. Převaha mladších byla dnes evidentní a zápas skončil jejich 10. gólem těsně před vypršením hrací doby.

Mladší nastříleli své branky tak rychle, že je Bořík ani nestačil počítat.

Pozápasová konference měla lehčí průběh. Došlo pouze k potvrzení 2 hattricků a k oslavě čerstvého dědy - Lumíra.

 

Do konce sezóny zbývá 9 zápasů a tabulka střelců naznačuje, že zůstávají pouze dva zájemci o titul nejlepšího střelce sezóny.

 

 

Výsledek zápasu:    10:5  pro mladší

 

Celkový stav:           8:6 pro mladší

Celkové skóre:      128:109 pro mladší

Soupiska starších:  Bogumský, Noga, Macura, Gábor, Bužek

Soupiska mladších: Košč, Pekař, Sebera, Pražan, Brak

 

 

 Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář