Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. zápas 2010

31. 7. 2010

Po třech dnech vydatných dešťů bylo zřejmé, že buď si vezmeme plavky a koupací čepice, nebo se vydáme hrát na jiné hřiště. Vzhledem k tomu, že někteří hráči starších umí plavat jenom čubičku, variantu vodního póla jsme zavrhli a přesunuli se na školní hřiště do Rychvaldu. Jenda prozíravě namontoval na střechu autozahrádku, takže jsme přibrali i branky.

 

I tak byl terén náročný a míč si dělal co chtěl. Což by mohlo vyhovovat méně technicky zdatným hráčům - měli by se na co vymluvit. Jenže mezi starými pány takoví nejsou.

 

Sešli jsme se, bohužel, v lichém počtu. Vlastně ve skutečnosti v sudém, ale Mirek Bakoš odmítl nastoupit na náročný terén a pouze pobíhal po atletickém oválu a snažil se něčemu přiučit.

 

Mladší vlítli do utkání jak romové na obecní úřad pro sociální dávky. Využili slabších chvilek posledních hráčů soupeře a 3 lacinými góly si vypracovali náskok, který už udrželi až do konce.

 

Na obou stranách se urodily hattricky. Za starší Bořík s přispěním Jendy. Třetí gól dával z místa za brankou, když nahrávkou trefil Jendu do nohy. Ten už nestačil uhnout a Pavelek v bráně neměl nárok. Nejít o hattrick, možná by byl gól prohlášen za vlastní. 

 

Za mladší hattrickoval Marcel. Bez cizí pomoci.

 

Milan nastoupil se sáčkem na ruce. Původně jsme si mysleli, že se mu tam zamotal při nákupu v Kauflandu a už neměl čas ho sundat. Později nám ale objasnil, že má zanícený palec. Celý zápas si na něj dával pozor, ale jak už bývá zvykem, v poslední minutě zápasu kde se vzal, tu se vzal, mokrý míč na bolavém palci. Následoval Milanův tanec připomínající slavnosti slunovratu v Jihoafrické republice doprovazený veřejně nepublikovatelnými prupovídkami.

 

Láďa mě v průběhu zápasu několikrát podržel za dres. Vysvětlil to tím, že nechtěl abych spadnul. Díky Láďo - nespadnul jsem.

 

Na revanš jsem mu fouknul housle, takže ve spolupráci s Jirkou Pražanem a Salem můžou založit houslové trio.

 

Po ukončení zápasu a horké koupeli jsme se přesunuli na pozápasovou konferenci.

 

Rozhodli jsme se přerušit protestní stávku a odhlasovali si návštěvu Sokolovny. Což potěšilo majitele hospody Martina, který má postaráno o páteční tržbu a nebude muset propouštět. Pravděpodobně mu ale doporučíme novou personální politiku, založenou na zkoušce ohněm, tzn. první směna nového zaměstnance bude výhradně v pátek od 19:00 hodin.

 

Konference měla hladký průběh obohacený jen malým počtem panáků. Bohumínská část kádru tvrdila, že spěchá domů. Asi bydlí u Partyzána.

 

Pavelek ještě vyvolal rumělec na tváři dvou starších dam u sousedního stolu, když si poté, co vstal ze židle, začal  zapínat kalhoty. Dámy zřejmě myslely, že je rozepíná a těšily se, jak celý striptýz dopadne. Takhle zklamané obličeje už jsem dlouho neviděl. 

 

Na úplný závěr se dva borci rozhodli navštívit restauraci Pod kaštany, protože je cestou domů ještě přepadla žízeň. To, že před tím vypili každý cca 7 piv na tom nic nemění a jen dokazuje, jak náročným sportem je fotbal.

 

 

Výsledek zápasu:    6:4  pro mladší

 

 Celkový stav:           7:4 pro mladší

Celkové skóre:      102:85 pro mladší

   

Soupiska starších:  Bogumský, Bužek, Noga, Kaliský,  Nadkanský, Macura

 

Soupiska mladších: Košč, Brak, Pekař, Sebera, Konetzny

 

 Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář