Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. zápas 23.7.2010

31. 7. 2010

Konečně zapršelo a slunce se schovalo za mraky. Ideální počasí na fotbal a tak 12 nažhavených borců vyběhlo na plac.

 

Milan Bužek dorazil s 15 minutovým spožděním a tak mu byl přidělen dres mladších, což se nakonec ukázalo jako dobrý tah.

 

Zápas probíhal stejně jako minulý týden, akorát skóre bylo obrácené, 10.2 pro mladší.

 

Starším asi chybělo to slunce, které je minule dobilo. Jedině Pepa Kaliský běhal opět jako mladík. Byl k neudržení, dal 2 góly, ale sám na to nestačil a tak zápas zkončil před časovým limitem.

 

Starším se asi zalíbila herní v arianta mladších z minulého týdne a soustředili se hlavně na pozápasovou konferenci.

 

V zápase mnoho zajímavých momentů nebylo, snad jen housle, které Rosťa nasadil Salovi, který se zranil a stáhl se do brány. Že by Salo nahradil Jirku Pražana, který už druhý zápas chyběl? To ale asi ne, protože první housle hraje Jirka a tak by Salo musel hrát maximálně druhé.

 

Vlastíkovi se podařil hattrick a tak bylo jasné, jakým směrem se bude ubírat pozápasová konference. Když k tomu přičteme i minulé hattricky Pepy a Ofa, tak je na co se těšit.

 

Po zápase jsme se rozhodli pokračovat v protestu a šli jsme opět Pod kaštany. Tam jsme při zapisování gólů zjistili nesrovnalosti a tak se rozhodovalo, kdo dal další hattrick. Adepty byli Jenda a Pavelek. Oba se ale dušovali, že oni ne! A tak po marném přesvědčování Pavla to nakonec vzal na sebe Jenda. Za jakou cenu víme všichni.

 

Pavel sice navrhl vzít placení napůl, ale když jsem se tam za pár dní stavil, ptal se mě hospodský, kdo má platit tu druhou polovinu. Tak ji budu muset zaplatit sám. Gól se taky nepůlil.

 

Pepa spěchal domů a tak odvoz bohumínských zajistila po telefonním vyzvání manželka Pavelka. Asi je vezmeme do starých pánů.

 

Takže na závěr můžeme konstatovat: na hřišti to moc zajímavén nebylo, o to zajímavější byla pozápasová konference. Už se těšíme na příští zápas.

 

 

Výsledek zápasu:    10:2  pro mladší

 

 Celkový stav:           6:4 pro mladší

Celkové skóre:      96:81 pro mladší

   

Soupiska starších:  Bogumský, Osvald, Noga, Nadkanský, Salapátek, Kaliský

Soupiska mladších: Košč, Krul, Brak, Konetzny, Bužek,  Ehrenberger

 

 Autor příspěvku: Jenda Košč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář