Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. zápas 16.7.2010

 Počasí zkouší, kolik toho staří páni vydrží a tak teploměr ukazoval ještě o 2 stupně víc jak minule a to 35 stupňů. Proto jsme se rozhodli zápas zkrátit na 45 minut. I tak to bylo pro některé moc.

 

Teplo se překvapivě podepsalo na výkonu mladších, kteří většinu zápasu odchodili a spíš se těšili na pozápasovou konferenci, než na zápas. Naopak starším jakoby slunce dobilo baterie a běhali jak zamlada.

 

Hlavně Pepa Kaliský (který se blýsknul už třetím hattrickem v sezóně) byl k neudržení, takže v jednom z úniků ho musel Jenda ručně povalit na trávník, aby zabránil gólu. Rosťa sice tvrdil, že ze zadu to vypadalo, jako by padl sám a to únavou, ale neuspěl a kopala se penalta. Míč si postavil Bořík. Kop byl sice perfektní, ale těsně před brankou byl dobře položen drn (na jinak rovném hřišti), který gólu zabránil, ne však jednoznačné prohře mladších, kteří vypustili bránění a tak většinou sledovali záda unikajících hráčů a počítali góly, kterých nakonec s vypršením časového limitu bylo 10. Na straně mladších pouze 2. Nevadí, hlavně zvítězila žízeň a všichni to přežili bez úhony.

Po zápase jsme v sokolovně zjistili, že servírka, která minule sklidila velký úspěch, už tam nedělá (prý nestíhala). Byla nahrazena mladým pikolíkem, který ale opravdu nestíhal.

 

Ofo nevydržel čekání a zašel si ven pro pivo do kelímku. Bylo to opravdu rychlejší. My, otrlejší, jsme stále čekali, ale marně a tak většinou po 1. pivu (akorát Rosťa stihl víc - nevíme jak to udělal) a dalším marném čekání na druhé pivo jsme na protest odešli do nedaleké hospody Pod kaštany, kde byla obsluha rychlá, ale my pomalí.

 

A tak tentokrát konference skončila vcelku brzy. Pro většinu. Někteří dodrželi kombinaci Partyzán - Palouček.

 

Za zmínku tak už jen stojí připomínka Petra Nadkanského, když před odchodem skromně pronesl, že jedna by vlezla. Myslel tím "pulku", protože z důvodu velkého tepla jsme tentokrát hattricky neslavili. Ovšem nenašel u ostatních pochopení. A tak jsme se rozešli.

 

Pepa ještě vyjádřil obavy o sjezd z kopce od hospody, že může skončit v rabníku, který byl hned vedle cesty. Ale uklidnil jsem ho, protože za 10 minut pojede Jarda stejnou cestou, tak by ho vylovil. Kurz umělého dýchání jsem mu dal. A tak i Pepa nakonec odjel.

 

 

Výsledek zápasu:    10:2  pro starší

 

 Celkový stav:           5:4 pro mladší

Celkové skóre:      86:79 pro mladší

   

Soupiska starších:  Bogumský, Osvald, Bužek, Nadkanský, Kaliský

Soupiska mladších: Košč, Brak, Sebera, Krul a jeden nejmenovaný borec nakonec

 

 Autor příspěvku: Jenda Košč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář