Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. zápas 23.10. 2009

24. 10. 2009

 

Sychravé podzimní počasí, promočené hřiště, přesto skvělá účast – 18 odhodlaných hrdinů. Je skvělé, že blížící se konec sezóny účast ještě zvyšuje.

Akorát ortéz postupně přibývá…a místo energetické tyčinky si někteří borci dávají ibuprofein…. Chyběl však Bořík se svým Opodeldokem, který vždycky provoní šatnu tak silně, že Pepovi odstartuje dávivý reflex.

Dnes jsme měli hrát poslední započítávaný zápas sezóny, který by rozlousknul dosavadní remízový stav 11:11 a příští pátek by přinesl pouze exhibiční utkání, pro plné tribuny a bulvární novináře.

Jenže hráči míní a fotbal mění. Únava útočníků a betonáž v prostoru branek přinesla jen málo šancí a pouhé dva góly. Dnešní skromná remíza 1:1 nic nezměnila, takže rozhodnutí se přesouvá o týden a exhibice bude současně bojem o celkové vítězství.

 

Těžký terén se podepsal nejen na nedostatku gólů, ale uvedl na scénu i novou disciplínu. Petr Václavík předvedl několik skvělých krasobruslařských kreací, akorát že skoky nebyly ani tak odpíchnuté, jako spíš zapíchnuté….…..každopádně se mu nabízí alternativní zimní disciplína.

A to nemluvím o tom, že Láďa dělal skluzy jak za mlada. Doslova „jezdil po prdeli“.

 

Pozápasová konference:

 

Petr oslavil houfem panáků slivovice své narozeniny….s mírným zpožděním cca půl roku. Lepší pozdě, nežli později.

Následně pomohl odhalit jednu malou záhadu – kdo navštěvuje naše www stránky mezi půlnocí a jednou hodinou ráno….inu někdo si dá po sexu cigárko, někdo louská internet. A ani se spaním už prý to po 50 není co bývalo…….

 

Ze strany Lumíra a Petra se objevily zcela neopodstatněné a sklerózou zavánějící výhrady k přesnosti vedení docházky. Na správnosti zápisů trvám a mám vážné podezření, že se Lumír, před blížícím se vyhodnocením sezóny, obává nepříjemných otázek své mladé manželky, kde že to tedy vlastně byl…. Za přiměřený úplatek jsem ochoten nabídnout mu alibi třeba i na Silvestra.

V případě dalších výhrad seženu vyřazené píchačky z ŽDB.

Panáků slivovice se nakonec po stole prohnalo o něco více. Což například Tondu natolik rozhodilo, že jednoho vylil. To zase rozhodilo Jendu, který, ač nekuřák, dostal chuť na cigaretu. Po sedmém neúspěšném pokusu o její zapálení byl upozorněn, že drží zapalovač obráceně. Po krátké instruktáži nakonec vše zvládl. 

 

 

 

Výsledek zápasu:  1:1 

  

Soupiska starších:  Kovařík, Nadkanský, Macura, Kaliský, Osvald, Šabacký, Bužek, Noga, Nadažy

 

Soupiska mladších: Sebera, Košč, Brak, Konetzný, Ehrenberger, Ďurkáč, Lerch, Pražan, Václavík 

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář