Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. zápas 19.6.2009

22. 6. 2009

 

Zápas plný změn. Především počasí - poprvé v sezóně jsme hráli téměř celý zápas v dešti. Přesto někteří hráči prohlašovali po zápase své mokré dresy za propocené. Pozdní příchod a zranění měnilo počet hráčů v průběhu hry na obou stranách. Skóre se na těžkém terénu měnilo zpočátku pomalu. Stav 1:1 trval snad půl hodiny. Potom se ale mladší rozehráli a vytvořili si náskok, o který přišli až v samém závěru. Vyhráli o gól. Průběh hry ovlivnilo několik momentů:

  • Pepa se bravůrně uvolnil za vlastní brankou a nikým neatakován......se fauloval. Bohužel i zranil. Nedohrál zápas. Přestože se pohyboval jako "žofré de peirak", absolvoval hrdinně pozápasovou konferenci (vlastně dvě)
  • podruhé v letošní sezóně si jeden z hráčů sám sobě udělil červenou kartu. Tentokrát Ofo - za mluvení po sporné ruce soupeře. Poprvé letos pak došlo k tomu, že si následně červenou karu změnil na žlutou a zápas dohrál
  • Na hřišti se objevil nový hráč - Ota Pawlas. Zvedl úroveň hry a věkový průměr. Jako 2. nejstarší hráč širšího výběru dnes nastoupil.......za mladší. Nechtěli jsme, aby hned první zápas prohrál.

Tisková konference byla okořeněna drobnou oslavou Pepových narozenin (23 let, ale podruhé). Ukončena byla okolo 22:00 SEČ. Někteří hráči v rámci propagace plynule navázali další tiskovkou v kulturním zařízení Partyzán.

 

 

Výsledek zápasu: 7:6 pro mladší

Starší hráči: Osvald, Bužek, Nadkanský, Kaliský, Macura, Ďurkáč, Nadažy

Mladší hráči: Košč, Sebera, Brak, Konečný, Salapátek, Kohan, Pawlas

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář