Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.zápas 10.7.2009

12. 7. 2009

 

Po třech týdnech fotbalového půstu způsobeného nepřízní počasí se sešlo 11 vyhladovělých borců. Trávník byl mírně podmočený a na sobotu se chystal mezinárodní žákovský turnaj, takže předseda výboru Slovanu nechtěl riskovat poškození trávníku. Zlomil ho až telefonický rozhovor s Lumírem, který uplatnil znalosti z kurzu asertivního jednání.......a podpisové právo na fakturu za opravu tribuny. Pan Gříbek nedokázal odmítnout...

Hráli jsme na necelé čtvrtině normálního hřiště, v rohu, částečně i mimo hřiště, místy po kotníky v blátě, ale díky třítydenní pauze jsme si přesto připadali jako na Bazalech.

Starší byli v početní převaze, ale stejně by na ně nevsadil ani Tonda Václavek a to všichni víme, čeho je schopen...

Jenže všechno bylo jinak. Láďa předvedl formu jako v době, kdy většina jeho dnešních soupeřů ještě plácala bábovičky na okolních pískovištích. Gólovou formu pak čtyřmi góly potvrdil Laco. Obzvlášť jeho 3. gól byl výstavní - Laco proletěl vzduchem jak malajský šíp a přímo ze vzduchu usměrnil nohou dlouhý centr přesně tam, kde se to mladým moc nehodilo - do jejich brány. Připočítejte hattrick Ofa a výsledek 10:8 nikoho nepřekvapí. Vysvětlení, že to byl ze strany mladších svatební dar Lumírovi neobstojí. O téhle mimořádné události nás totiž informoval až na pozápasové konferenci hejnem švestkových panáků. Další láhev coby zápisné doručil Josef Kaliský prostřednictvím svého tiskového mluvčího (a zetě v jedné osobě) Rosti.

 

Výsledek zápasu: 10:8 pro starší

Starší hráči: Osvald, Gábor, Nadkanský, Kaliský, Macura, Noga

Mladší hráči: Košč, Sebera, Brak, Ďurkáč, Pražan

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář